MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / USG štítnej žľazy a periférnych lymfatických uzlín

USG štítnej žľazy a periférnych lymfatických uzlín

Poliklinika Radlinského

29 €
Sonografické vyšetrenie štítnej žľazy a periférnych lymfatických uzlín.

Objednať sa

Sonografické vyšetrenie štítnej žľazy je bezpečné, neinvazívne a bezbolestné vyšetrenie, ktoré slúži na zobrazenie štruktúry a veľkosti štítnej žľazy a okolitých lymfatických uzlín. Môže odhaliť rôzne patologické zmeny, novotvary (uzliny, cysty, nádory) a ochorenia, ktoré súvisia s jej zvýšenou (hepertyreóza) alebo zníženou (hypotereóza) funkciou.

Ochorenia štítnej žľazy je ťažšie odhaliť a to je dôvod, prečo nimi mnoho ľudí trpí a ani o tom nevie. 

Pri nesprávnej činnosti štítnej žľazy sa u pacientov najčastejšie objavujú nasledovné príznaky:

VIAC O TÉME ŠTÍTNEJ ŽĽAZY


Rezerváciu termínu vyšetrenia v sonografickej ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 29 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 49 EUR.


PRÍPRAVA NA VYŠETRENIE:

Špeciálna príprava nie je potrebná. Pred vyšetrením je potrebné sňať všetky šperky z krku.


KDE NÁS NÁJDETE?

VSTUP DO POLIKLINIKY nájdete vo vnútornej časti areálu hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah). Priamy prístup je aj z podzemnej garáže.

BEZPLATNÉ PARKOVANIE vo vnútornej časti areálu hotela Saffron a jeho podzemnej garáži (vstup cez rampu zo Školskej ulice). Parkovací lístok si zoberte so sebou. Pred odchodom Vám ho odblokujeme na recepcii polikliniky.

MHD: 

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@