MDclinic
Domov / Polikliniky / Poliklinika Radlinského, Bratislava / Ambulancia všeobecného lekára

Ambulancia všeobecného lekára

Zameriava sa na zdravotnú starostlivosť o pacientov starších ako 18 rokov, pričom okrem základnej diagnostiky ponúka aj liečbu akútnych a chronických ochorení.


Ponuka služieb

MUDr. Andrea Vargová 

MUDr. Peter Schnapp, CSc. (iba piatky) 

 

Ordinačné hodiny:

Pondelok 08:00 - 11:30
Utorok 08:00 - 11:30
Streda 12:00 - 15:00
Štvrtok 12:00 - 15:00
Piatok 08:00 - 11:30

Odbery:

Denne 07:00 - 08:00
 

Zmluvné poistenie:

všetky poisťovne

 

Aký je postup pri zmene lekára, resp. medicínskeho centra?

Prechod od vášho pôvodného lekára k nám je veľmi jednoduchý:

  • OSOBNE NA RECEPCII: stačí prísť k nám na recepciu požiadať o uzavretie dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a všetko ostatné vrátane presunu zdravotnej dokumentácie už vybavíme za vás,
  • TELEFONICKY, E-MAILOM: zavolajte nám z pohodlia domova a my Vás radi zaregistrujeme. Vyplníme za vás žiadosť o presun vašej zdravotnej dokumentácie (NA STIAHNUTIE) a dohodneme si termín podpisu potrebných dokumentov, vrátane presunu vašej zdravotnej dokumentácie,
  • akonáhle k nám dorazí vaša karta, ozveme sa vám a zároveň vás objednáme na vstupnú preventívnu prehliadku,
  • presun zväčša trvá 2-3 týždne. Ak by ste mali v danom období akútny problém, tak vás, samozrejme, vyšetríme.

Zmeniť všeobecného lekára však môžete najskôr po 6 kalendárnych mesiacoch od uzavretia dohody s pôvodným poskytovateľom. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nás neváhajte telefonicky kontaktovať alebo nám napísať mail na: recepcia.radl@mdclinic.sk.

Pre čo najväčší komfort pri rezervácii termínov odporúčame využiť služby spoločnosti Patient Management Services s.r.o., ktorá našim pacientom poskytuje služby komplexného manažmentu. Pracovníci klientskeho servisu Vám radi poskytnú všetky potrebné informácie ohľadom možností, podmienok jednorázových vstupov alebo ročných programov komplexného manažmentu klienta.


Parkovanie

Počet parkovacích miest pre klientov: 50

V areáli a podzemnej garáži hotela Saffron /vstup zo Školskej ulice/. Parkovací lístok si zoberte so sebou. Pri odchode vám ho odblokujeme na recepcii polikliniky. Polikliniku nájdete na 2. poschodí.

MHD

Zastávka Blumentál: 3, 7, 9, 31, 39, 94 / Zastávka Americké námestie: 3, 4, 47

Špičkové ambulancie pre vaše zdravie