MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / USG vyšetrenie mäkkých tkanív

USG vyšetrenie mäkkých tkanív

Poliklinika Radlinského

29 €
USG vyšetrenie mäkkých častí - svalov, šľiach, veľkých kĺbov, mäkkých tkaniv.

Objednať sa

Sonografické vyšetrenie je bezpečné, neinvazívne a bezbolestné vyšetrenie, ktoré slúži na komplexné možnosti zobrazenia svalových a ďalších iných štruktúr kože, podkožia.

Najčastejšie sa využíva pri:


Rezerváciu termínu vyšetrenia v sonografickej ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 29 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 49 EUR.


PRÍPRAVA NA VYŠETRENIE:

Špeciálna príprava nie je potrebná. Upozornenie: ultrazvuk sa nevyužíva na diagnostiku kostí.


KDE NÁS NÁJDETE?

VSTUP DO POLIKLINIKY nájdete vo vnútornej časti areálu hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah). Priamy prístup je aj z podzemnej garáže.

BEZPLATNÉ PARKOVANIE vo vnútornej časti areálu hotela Saffron a jeho podzemnej garáži (vstup cez rampu zo Školskej ulice). Parkovací lístok si zoberte so sebou. Pred odchodom Vám ho odblokujeme na recepcii polikliniky.

MHD: 

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@