MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / USG vyšetrenie prsníkov

USG vyšetrenie prsníkov

Poliklinika Radlinského

35 €
Sonografické vyšetrenie prsníkov.

Objednať sa

Sonografické vyšetrenie prsníkov je trojrozmerné zobrazenie mliečnej žľazy, ktoré zachytáva rôzne zmeny skryté v žľazách prsníkov. Preventívne vyšetrenie sa odporúča minimálne raz za 2 roky, v prípade zachytených zmien v prsníkoch aj častejšie. Ženy po 40. roku života by mali absolvovať aj mamografické vyšetrenie. Ultrazvukové vyšetrenie je bezbolestné, jednoducho uskutočniteľné. Najlepšie je ho absolvovať po začatí menštruácie od 4. do 10. dňa od začatia menštruácie.

Kedy sa objednať na USG prsníkov:

Na kontrolné USG vyšetrenie po mamografickom vyšetrení je potrebné doniesť obrazovú dokumentáciu /na CD nosiči/ a taktiež popis z posledného MMG vyšetrenia.


Rezerváciu termínu vyšetrenia v sonografickej ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 35 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 89 EUR.


KDE NÁS NÁJDETE?

Vchod do polikliniky sa nachádza vo vnútornom areáli hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah).

MHD: 

PARKOVANIE: 


KONTAKT:

02/2086 8777, 02/3266 3502, 02/2086 8759
recepcia.radl@mdclinic.sk 


NEDOVOLALI STE SA NÁM?

K našim klientom pristupujeme individuálne, preto veríme, že pochopíte obsadenosť našich liniek ako aj skutočnosť, že Vám momentálne nedvíhame. Prosíme, zanechajte nám odkaz alebo napíšte e-mail (pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte telefonický kontakt), my sa Vám ozveme späť, hneď ako to bude možné. ĎAKUJEME.

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@