MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / USG vyšetrenie prsníkov

USG vyšetrenie prsníkov

Poliklinika Radlinského

29 €
Sonografické vyšetrenie prsníkov.

Objednať sa

Sonografické vyšetrenie prsníkov je bezpečná, neinvazívna a bezbolestné vyšetrenie zobrazovacia metóda na vyšetrenie prsníkovej žľazy, ktorá umožňuje posúdiť štruktúru tkanív prsníka a zachytiť zmeny rôzneho charakteru. Preventívne vyšetrenie sa odporúča raz za 2 roky, v prípade zachytených zmien v prsníkoch podľa odporúčania ošetrujúceho lekára.

Kedy sa objednať na USG prsníkov:


USG VYŠETRENIE PRSNÍKOV U ŽIEN S PRSNÝMI IMPLANTÁTMI sa vykonáva štandardným spôsobom pre sledovanie umiestnenia a stavu implantátov.

USG VYŠETRENIE PRSNÍKOV POČAS TEHOTENSTVA sa vykonáva v dôsledku sledovania hormonálnych zmien v tele ženy (pre plod a budúcu matku nepredstavuje žiadne riziko. Môže sa vykonávať aj počas dojčenia).

USG VYŠETRENIE PO MAMOGRAFII - na kontrolné vyšetrenieje potrebné doniesť obrazovú dokumentáciu /na CD nosiči/ a taktiež popis z posledného MMG vyšetrenia pre porovnanie stavu.

USG VYŠETRENIE PRED ZÁKROKMI PLASTICKEJ ALEBO ESTETICKEJ CHIRURGIE, klient platí v plnej výške ako SAMOPLATCA (výkon nie je hradený zdravotnou poisťovňou).


Rezerváciu termínu vyšetrenia v sonografickej ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 29 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 49 EUR.


PRÍPRAVA NA VYŠETRENIE:

Špeciálna príprava nie je potrebná, najlepšie je ho však absolvovať 4. až 10 deň od prvého dňa menštruácie. Ženy v období menopauzy a klimaktéria môžu ultrazvuk prsníka absolvovať kedykoľvek.


KDE NÁS NÁJDETE?

VSTUP DO POLIKLINIKY nájdete vo vnútornej časti areálu hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah). Priamy prístup je aj z podzemnej garáže.

BEZPLATNÉ PARKOVANIE vo vnútornej časti areálu hotela Saffron a jeho podzemnej garáži (vstup cez rampu zo Školskej ulice). Parkovací lístok si zoberte so sebou. Pred odchodom Vám ho odblokujeme na recepcii polikliniky.

MHD: 

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@