MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / USG vyšetrenie brucha a orgánov brušnej dutiny

USG vyšetrenie brucha a orgánov brušnej dutiny

Poliklinika Radlinského

29 €
Sonografické vyšetrenie orgánov brušnej dutiny.

Objednať sa

Sonografické vyšetrenie orgánov brušnej dutiny je bezpečné, neinvazívne a bezbolestné vyšetrenie, ktoré je indikované v rôznych prípadoch bolestí orgánov brušnej dutiny (bolesti brucha, tráviace ťažkosti, nafukovanie) zvýšené pečeňové alebo obličkové testy, ako aj preventívne vyšetrenie stavu vnútorných orgánov. Po USG vyšetrení môžu nasledovať aj ďalšie doplňujúce vyšetrenia podľa odporúčania ošetrujúceho lekára.

Ultrazvuk brušnej dutiny dokáže odhaliť:

Vyšetrenie zahŕňa sonografické vyšetrenie orgánov:

Rezerváciu termínu vyšetrenia v sonografickej ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 29 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 49 EUR.


PRÍPRAVA NA VYŠETRENIE:

Ideálne 2-3 dni pred vyšetrením odporúčame vylúčiť konzumáciu potravín a jedál, ktoré nafukujú a zvyšujú tvorbu plynov. Na vyšetrenie je potrebné prísť nalačno (je možné vypiť menšie množstvo čistej stolovej vody, ale v žiadnom prípade nepiť kávu, čaj, mliečne, sladené nápoje a nefajčiť). V prípade vyšetrenia popoludní, aspoň 4 hod pred vyšetrením nejesť, hodinu pred vyšetrením už nepiť a dodržať tiež vyššie uvedené. Sonografické vyšetrenie orgánov brušnej dutiny neodporúčame absolvovať tesne po gastroskopii alebo kolonoskopii.


KDE NÁS NÁJDETE?

VSTUP DO POLIKLINIKY nájdete vo vnútornej časti areálu hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah). Priamy prístup je aj z podzemnej garáže.

BEZPLATNÉ PARKOVANIE vo vnútornej časti areálu hotela Saffron a jeho podzemnej garáži (vstup cez rampu zo Školskej ulice). Parkovací lístok si zoberte so sebou. Pred odchodom Vám ho odblokujeme na recepcii polikliniky.

MHD: 

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@