MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / Dopplerovské vyšetrenie ciev v oblasti krku

Dopplerovské vyšetrenie ciev v oblasti krku

Poliklinika Radlinského

35 €
Ultrazvukové vyšetrenie krčných artérií alebo extrakraniálnych tepien.

Objednať sa

Ide o vyšetrenie krčných artérií alebo extrakraniálnych tepien, ktoré zabezpečujú prívod krvi do mozgu. Vyšetrenie umožňuje posúdiť zúženie, prípadne uzáver týchto ciev a stanoví rýchlosť prietoku krvi. Umožňuje posúdiť stav aterosklerózy (kôrnatenie tepien).

Vyšetrenie by mal absolvovať každý pacient:


Rezerváciu termínu vyšetrenia v sonografickej ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 35 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 89 EUR.


KDE NÁS NÁJDETE?

Vchod do polikliniky sa nachádza vo vnútornom areáli hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah).

MHD: 

PARKOVANIE: 


KONTAKT:

02/2086 8777, 02/3266 3502, 02/2086 8759
recepcia.radl@mdclinic.sk 


NEDOVOLALI STE SA NÁM?

K našim klientom pristupujeme individuálne, preto veríme, že pochopíte obsadenosť našich liniek ako aj skutočnosť, že Vám momentálne nedvíhame. Prosíme, zanechajte nám odkaz alebo napíšte e-mail (pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte telefonický kontakt), my sa Vám ozveme späť, hneď ako to bude možné. ĎAKUJEME.

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@