MDclinic
Domov / Ponuka služieb / / USG vyšetrenie brucha

USG vyšetrenie brucha

Poliklinika Radlinského

35 €
Sonografické vyšetrenie orgánov brušnej dutiny.

Objednať sa

Sonografické vyšetrenie brucha je bezpečné, neinvazívne a bezbolestné vyšetrenie, ktoré je indikované v rôznych prípadoch bolestí orgánov brušnej dutiny (bolesti brucha, tráviace ťažkosti, nafukovanie, zvýšené pečeňové alebo obličkové testy, podozrenia na nádor/cystu a iné).

Na vyšetrenie je potrebné prísť nalačno (je možné vypiť menšie množstvo čistej stolovej vody, ale v žiadnom prípade nepiť kávu, čaj, mliečne, sladené nápoje a nefajčiť). V prípade vyšetrenia popoludní, 4 hod pred vyšetrením nejesť, nepiť a dodržať tiež vyššie uvedené. Deň pred vyšetrením odporúčame vylúčiť konzumáciu jedál, ktoré nafukujú, vrátane sýtených nápojov.

Vyšetrenie zahŕňa sonografické vyšetrenie orgánov:


Rezerváciu termínu vyšetrenia v sonografickej ambulancii Polikliniky MDclinic Radlinského zabezpečuje Patient Management Services s.r.o., ktorá poskytuje služby komplexného manažmentu klienta za úhradu vo výške 35 EUR (PROGRAM BASIC). Na vyšetrenie je potrebné priniesť VÝMENNÝ LÍSTOK od obvodného lekára alebo iného špecialistu.

Cena vyšetrenia pre samoplatcov a bez výmenného lístka: 89 EUR.


KDE NÁS NÁJDETE?

Vchod do polikliniky sa nachádza vo vnútornom areáli hotela Saffron, priamo oproti vchodu do hotela na 2. poschodí (bezbariérový vstup, výťah).

MHD: 

PARKOVANIE: 


KONTAKT:

02/2086 8777, 02/3266 3502, 02/2086 8759
recepcia.radl@mdclinic.sk 


NEDOVOLALI STE SA NÁM?

K našim klientom pristupujeme individuálne, preto veríme, že pochopíte obsadenosť našich liniek ako aj skutočnosť, že Vám momentálne nedvíhame. Prosíme, zanechajte nám odkaz alebo napíšte e-mail (pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte telefonický kontakt), my sa Vám ozveme späť, hneď ako to bude možné. ĎAKUJEME.

Záujem o rezerváciu termínu

V prípade záujmu o vyšetrenie odošlite nasledovný formulár a my Vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov (GDPR) nájdete TU.

@